LEGO Marvel Avengers Zestaw hełmu Iron Man dla dorosłych (76165)

Uchwyć na zawsze wyjątkowy wygląd superbohatera Marvela, Iron Mana. Ten imponujący model LEGO® do zbudowania i wystawienia to wymagające i satysfakcjonujące wyzwanie, by odtworzyć kultowy hełm z pełną głową jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci kina. Po ukończeniu model stoi solidnie na płycie bazowej, dzięki czemu będzie przyciągał wzrok wszędzie tam, gdzie zostanie wystawiony.

SKLEP TERAZ
LEGO 42110 Land Rover Defender LEGO 42110

Land Rover Defender

Poznaj innowacyjną inżynierię i wzornictwo jednego z wiodących producentów pojazdów miejskich i terenowych na świecie w tym imponującym modelu repliki Land Rovera Defendera LEGO Technic dla dorosłych budowniczych LEGO - wspaniałym eksponacie do domu lub biura. Wyposażony w niewiarygodnie szeroki wachlarz szczegółów, ten wspaniały model ma realistyczne, działające funkcje i zapewnia wyjątkowe wrażenia po wystawieniu na widok publiczny.
Czas budowania: ~7h - 10h
Liczba części: 2573
Wymiary: 8" (22cm) wysokości, 16" (42cm) długości, 7" (20cm) szerokości

SHOP NOW

LEGO Star Wars: Mandalorianin Zestaw do budowania dla dzieci (75318)

W tym zestawie LEGO® Star Wars™ Dziecko (75318) podkręć do maksimum współczynnik słodkości. Autentyczne szczegóły tej popularnej postaci, znanej jako Baby Yoda, zostały odtworzone w stylu LEGO, z ruchomą głową, uszami i ustami. Możesz obrócić głowę dziecka, by nadać jej inny wygląd, a uszy ułożyć tak, by uzyskać różne urocze wyrazy twarzy. W zestawie jest też ulubiona zabawka dziecka - gałka zmiany biegów - którą może trzymać tak, jak w filmie Gwiezdne wojny: Mandalorianie.

SKLEP TERAZ