ALL 4K ULTRA HD

WIDZIEĆ WSZYSTKO

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z 4K ULTRA HD?

Dzięki niezrównanemu potencjałowi wizualnemu, treści 4K stanowią obecnie najwierniejsze odwzorowanie realistycznych kolorów, tekstur i ruchu. Płyty Blu-Ray 4K zmienią Twoje domowe wrażenia z oglądania i przeniosą Cię z szarej codzienności do kinowego świata pełnego technikolorowych barw.

Odtwarzacze Blu-Ray 4K nie tylko wyświetlają zawartość 4K w doskonałej jakości, ale także powiększają istniejącą kolekcję płyt Blu-Ray, zapewniając najlepsze możliwe efekty wizualne. Oglądaj nowe ulubione filmy lub stare klasyki z jaśniejszymi kolorami, czystszym dźwiękiem i wyraźniejszymi obrazami. Odśwież swoją kolekcję DVD, a każdy salon może stać się salą kinową z dużym ekranem.

Dzięki temu, że telewizory i odtwarzacze obsługujące 4K są obecnie coraz powszechniej i łatwiej dostępne, oglądanie i korzystanie z treści 4K jest znacznie łatwiejsze. Producenci i studia filmowe i telewizyjne dostrzegają te zmiany i dostosowują treści telewizyjne i filmowe do tych możliwości, a w rezultacie stosują odważniejsze kolory i bardziej ekscytujące obrazy. Przyszłością telewizji jest 4K, a te warte obejrzenia boxy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze!

Niezwykłe efekty wizualne i nieporównywalna jakość 4K Blu-Ray pozwalają Ci być bliżej akcji niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki skalowaniu 4K filmy wydają się płynniejsze, a obrazy bardziej wyraziste. Ultra-wysoka rozdzielczość Blu-ray DVD sprawi, że Twoje doświadczenia filmowe będą bardziej wciągające. Nie tylko oglądaj film, ale żyj nim!